Prima pagină Autoturisme şi Suv-uri Accent REVIZII Benzina instalatie electrica

instalatie electrica


Mesaj necitit 24 Feb 2018, 18:47
Gigi 74 Membru
Membru

Mesaje: 2
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1300
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2000
Salutare,ma poate ajuta cineva cu un raspuns,...nu am pozitie si nici un bec la bord nu se aprinde,nu stiu care sig.este,am controlat vizibil.mentionez am un hyunda accent,benzina din 2000 patru usi.Multumesc.

Mesaj necitit 26 Feb 2018, 08:47
Gigi 74 Membru
Membru

Mesaje: 2
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1300
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2000
Multumesc ptr.nimic...am văzut că toți cei ce au citit mesg.au fost"binevoitori"...ASTA E...NEPĂSAREA ROMÂNULUI.

Mesaj necitit 28 Feb 2018, 13:48
ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Salut,

Nu stiu ce raspuns asteptai tu.

Din fraza:
<<nu am pozitie si nici un bec la bord nu se aprinde,nu stiu care sig.este,am controlat vizibil.mentionez am un hyunda accent,benzina din 2000 patru usi>> eu nu am inteles ce nevoie ai, sincer.

hiiiiiii

Mesaj necitit 11 Mar 2018, 22:00
Dannyboy

Presupun ca daca citeai in manual ai fi gasit semnificatia fiecarei sigurante. Apropo de bunavointa...
Si daca tot s-a adus vorba de nepasare, sa ma ierti ca atunci cand sunt plecat din tara nu sunt atent la problemele dumitale sau ale forumului. De dat cu barda ne pricepem al dracului, mai ales daca ne arde la lingurica.
Si tot la capitolul nepasare, nu te-am vazut sa raspunzi la problemele altor colegi de-ai dumitale de forum. E clar ca nu te ardea la aceeasi lingurica...


Înapoi la Benzina