Prima pagină Tips & Triks Service-uri Nu rata oferta primaverii in magazinele Autokappa!

Nu rata oferta primaverii in magazinele Autokappa!

Mai bune sau mai rele

AutoKappa Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: Berlina
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Ai probleme cu amortizoarele ? Vrei un pret bun la cumpararea lor? Vino in perioada 15 aprilie – 31 mai la magazinele AutoKappa din Calea Bucuresti si Bariera Valcii, unde la cumpararea a doua amortizoare, il platesti pe al doilea la jumatate de pret*.

Pentru mai multe informatii vizitati http://www.autokappa.ro/ sau contactati-ne la numerele de telefon 0730.588.583 sau 0733.939.856.

*Oferta valabila in limita stocului disponibil.
*Oferta se aplica amortizoarelor Premium: Kayaba, Sachs, Monroe.

Imagine

ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Am intrat pe site si nu am gasit nici un pret / configurator de amortizoare.

Gresesc?

AutoKappa Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: Berlina
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Nu gresiti. Politica firmei nu ne permite sa precizam sumele pentru piesele ofertate. Va rugam sa ne precizati ce fel de amortizoare va intereseaza. Pentru a facilita o mai buna comunicare, puteti sa ne lasati un numar de telefon sau o adresa de email si va vom contacta, pentru a va ajuta cu orice informatie! Va multumim pentru interesul acordat!

ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Salutari,

Alaturi de butonuvl de MP (mesaj privat) mai exista un alt buton de email pe care se poate trimite o oferta; in cazul meu pentru un Accent 2008 (tot din semnatura).

Multumesc.

PS: fiind un anunt public speram sa fie informatii publice.

AutoKappa Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: Berlina
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Am preluat informatiile legate de masina dumnevoastra, si va vom trimite cat mai curand oferta noastra. Va multumim si o zi buna!


Înapoi la Service-uri

cron