Prima pagină Tips & Triks Service-uri Servicii aer conditionat preturi incepand cu 49 lei

Servicii aer conditionat preturi incepand cu 49 lei

Mai bune sau mai rele

Teodora26 Membru
Membru

Mesaje: 2
Localitate: Bucuresti
Tipul: i30
Capacitatea cilindrică: 1600
Combustibil: diesel
Anul fabricaţiei: 2008
Rebel Grafix ingheata preturile la FREON si vine cu reduceri la toate serviciile oferite!
A venit vara si odata cu ea, necesitatea folosirii aerului conditionat. Stiai ca anual, instalatia de aer conditionat pierde 20% din freon? Intretinerea sistemului de climatizare si ventilatie este cruciala pentru functionarea optima, revizia anuala fiind mai mult decat necesara.
Te asteptam la Rebel Grafix cu preturile inghetate la FREON* si iti punem la dispozitie servicii complete pentru intretinerea sistemelor de climatizare si ventilatie, pentru a asigura functionarea la capacitatea maxima a aerului conditionat in masina ta.
In plus, beneficiezi de 10%** reducere la manopera pentru toate serviciile.
* Preturi incepand cu 49 lei.
**Oferta este valabila pana la 31.08.2015. Reducerea se aplica dupa efectuarea unui serviciu pentru aerul conditionat, la orice alt serviciu achizitionat in cadrul Service-ului Auto Rebel Grafix.

Mai multe detalii despre oferta noastra :
http://www.rebelgrafix.ro/revizie-ac-am-inghetat-preturile-la-freon

Telefon:0753.098.223
mail:contact@rebelgrafix.ro
Adresa: I. L. Caragiale nr. 91, sat Dudu, com. Chiajna, jud Ilfov

Dannyboy

Am citit detaliile din linkul prezentat. Nu mi-e clar la ce lucrari se aplica „preturi de la 49 lei”. Se poate sa explicati mai exact?

Razica Avatar utilizator
Membru Bronz
Membru Bronz

Mesaje: 193
Localitate: Bucuresti
Tipul: i30
Capacitatea cilindrică: 1.6L/126 cp
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
probabil la incarcarea/completarea cu freon.
pretul e "incepand" cu 49 ron.

Dannyboy

Din punctul meu de vedere exclud ipoteza. Completarea e inutila, atata timp cat nu se stie care e starea uleiului din instalatie. Astept in continuare un raspuns.


Înapoi la Service-uri