Prima pagină Diverse Alte Auto BMW

BMW

Despre alte mărci auto

BMW

Mesaj necitit 29 Iun 2011, 14:51
Bog54 Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 2886
Localitate: Bucureşti
Tipul: i30
Capacitatea cilindrică: 1,6/122 CP
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: Omul de serviciu

Şi BMW are probleme

" Poetul Mircea Dinescu a fost rănit uşor într-un accident de circulaţie petrecut miercuri la prânz, în localitatea Drăghiceni, judeţul Olt, în timp ce se îndrepta către Bucureşti dinspre Cetate, maşina pe care o conducea fiind complet distrusă.

Dinescu a declarat pentru MEDIAFAX că maşina sa, un SUV BMW, avea nişte probleme tehnice, iar el intenţiona să o repare odată ajuns la Bucureşti.

"Aveam vreo două becuri aprinse în bord, semn că erau ceva probleme. Nu le-am neglijat, aveam de gând să rezolv totul la Bucureşti, însă nu am mai reuşit să ajung", a declarat Dinescu, miercuri la prânz, pentru MEDIAFAX."

Mesaj necitit 29 Iun 2011, 21:29
Acc3nt Avatar utilizator
Membru Argint
Membru Argint

Mesaje: 496
Localitate: Bankeryd, Suedia
Tipul: Ioniq 5
Capacitatea cilindrică: 0000
Combustibil: Electric
Anul fabricaţiei: 2021

Bimerul in cauza a fost (odihneasca-se in pace, Amin) un X5
Asa ca noi avem masini frate, la noi nu prea are cum sa se blocheze directia (aceasta este cauza comunicata a accidentului) chiar daca se opreste motorasul trag de volan ca la camion, dar nu se blocheaza :-BD

Mesaj necitit 30 Iun 2011, 06:11
eco_ionut Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 1375
Localitate: Bucuresti
Tipul: Logan
Capacitatea cilindrică: 1,5l
Combustibil: Motorina
Anul fabricaţiei: 2006

old school :))

Mesaj necitit 26 Oct 2011, 16:06
ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Uite aici scoala veche si tot nemteasca.... :D

Mesaj necitit 13 Apr 2012, 01:56
wyp Membru Bronz
Membru Bronz

Mesaje: 201
Localitate: Timisoara
Tipul: i40
Capacitatea cilindrică: 1591
Combustibil: aer
Anul fabricaţiei: 2012
Bog54 scrie:
Şi BMW are probleme

" Poetul Mircea Dinescu a fost rănit uşor într-un accident de circulaţie petrecut miercuri la prânz, în localitatea Drăghiceni, judeţul Olt, în timp ce se îndrepta către Bucureşti dinspre Cetate, maşina pe care o conducea fiind complet distrusă.

Dinescu a declarat pentru MEDIAFAX că maşina sa, un SUV BMW, avea nişte probleme tehnice, iar el intenţiona să o repare odată ajuns la Bucureşti.

"Aveam vreo două becuri aprinse în bord, semn că erau ceva probleme. Nu le-am neglijat, aveam de gând să rezolv totul la Bucureşti, însă nu am mai reuşit să ajung", a declarat Dinescu, miercuri la prânz, pentru MEDIAFAX."

BMW seriile 5, 6 si 7, rechemate in service pentru probleme la frana http://stirileprotv.ro/stiri/internatio ... frana.html :ooops :ooops

Mesaj necitit 17 Apr 2012, 20:47
razvante Avatar utilizator
Membru Bronz
Membru Bronz

Mesaje: 253
Localitate: Bucureşti
Tipul: Lancer
Capacitatea cilindrică: 1,6
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2007
Eu sunt tentat sa cred ca i s-au blocat rulmentii la vreo roata. El asa declarase ca i s-au blocat rotile din senin, masina a franat si nu a mai avut control asupra ei.


Înapoi la Alte Auto