Prima pagină Tips & Triks Service-uri Service in Craiova pentru verificare Hyundai?

Service in Craiova pentru verificare Hyundai?

Mai bune sau mai rele

catalinandrei Membru
Membru

Mesaje: 2
Localitate: Craiova
Tipul: Getz
Capacitatea cilindrică: 1.3
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2003
Salut. Am un Hyundai Getz din 2004 care are decat 60 de mii de kilometri. Si dupa ce am fost la reprezentanta sa o mai controlez am aflat ca exista niste probleme cu masinile astea din fabrica si anume cu vibrochenul. Ei mi-au recomandat sa schimb vibrochenul care cica ar costa in jur de 5000 de lei, ceea ce mi se pare foarte mult. Vreau sa merg si la un service de data aceasta sa vad ei ce zic. Dar vreau sa ma duc undeva unde se lucreaza bine si la un pret decent. Ma poate ajuta cineva din Craiova cu un service?

Dannyboy

Din pacate nu sunt utilizatori activi din Craiova. Parerea mea e ca acel service la care ai fost a batut campii. Pana acum n-am auzit de vreun Getz sa aiba probleme cu vibrochenul. Cunosc un service care iti poate da orice informatie legata de aceasta problema, dar e in Bucuresti. Poti in schimb sa dai un telefon si sa-i rogi sa te puna in legatura cu directorul acestui service care e o persoana care cunoaste foarte bine marca Hyundai. Telefonul este 0759.010.999 iar persoana de contact este Gabi. Roaga-l sa te puna in legatura cu directorul service-ului si vei primi toate informatiile de care ai nevoie.

Freelancer Avatar utilizator
Membru Bronz
Membru Bronz

Mesaje: 238
Localitate: Bucureşti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1.5
Combustibil: CRDI
Anul fabricaţiei: 2008
Pare o "abureala". Daca ai timp poti da o fuga la Bucuresti pentru o diagnosticare. In nici un caz nu te gandi la schimbat vibrochenul la 60000 de km. Daca ar fi fost problema din fabrica ar fi fost rezolvata pe garantie.

catalinandrei Membru
Membru

Mesaje: 2
Localitate: Craiova
Tipul: Getz
Capacitatea cilindrică: 1.3
Combustibil: benzina
Anul fabricaţiei: 2003
Salut. Multumesc pentru pareri si opinii. Dupa ce am fost la mare cautare de informatii despre service-uri, am gasit AutoKappa (http://www.autokappa.ro/service-auto.php) ca fiind cel mai bun. Si la preturi dar si la calitate. Acum cu masina m-am speriat eu foarte tare dar dupa un control pe rampa mi s-a spus ca este doar vina unui senzor care verifica rotatiile vibrochenului. L-am schimbat si nu mai am probleme acum! Le multumesc celor de acolo ca se pare ca sunt oameni profesionisti si stiu despre ce este vorba pentru ca altfel ma alegeam cu o cheltuiala foarte mare. Recomand!


Înapoi la Service-uri

cron