Deci:
1. Eu sunt prietenul cu sfatul din primul post al Andreei
2. Dupa cum spune si Danny unele janti de aliaj sunt mai ieftine ca cele de tabla. Andreea are deja jenti de tabla, deci ar cumpara ceva mai ieftin, depinde acum daca ii si plac cum arata, aici intervine partea estetica, alea de tabla sunt de tabla si gata nu mai ai ce le cere.
3. Din motive economice as recomanda jenti de R13
4. Cauciucuri de iarna eu as folosi pe 155 si cand ar veni vremea inlocuirii celor de vara as trece pe 165.
5. Ca si marca as merge pe ceva mediu, mediu - high pentru noi si doar marca high pentru SH (cu verificarea necesara uzurii)
6. @Rica da, sunt acceptate cauciucurile All-Season ca si cauciucuri de iarna daca au pe ele marcajul "M + S" asa cum are acest
Matador Adhessa MP61